Poskytuji také Baňkování a Reflexologii nohy. Vřele doporučuji jako relaxaci a uvolnění od dnešního uspěchaného světa. Obě techniky pracují na jiném principu, ale v důsleku jde o totéž - uvolnění pohybového aparátu a léčení nebo harmonizace vnitřních orgánů. Baňkování a reflexologie nohy má díky své technologii pozitivní vliv i na náš duševní aparát. Výborná je kombinace obou technik.

Baňkování

 

V tradiční čínské medicíně se používá působení baněk neboli baňkování nejenom při bolestech pohybového aparátu, ale i k mírnění vnitřních potíží. Baňkování lze použít i jako podporu k uvolnění duševních blokád a stresů.  Účinek baňkování se zvyšuje přikládáním baněk na oblasti akupunkturních bodů. Baňky a baňková masáž působí fyzikálně a reflexně. Baňkování zároveň také výrazně ovlivňuje metabolismus organismu, neboť v okolí přiložené baňky dochází k rychlejší látkové výměně. Pomocí baňkování lze šetrně a účinně ulevit např. při bolestech zad, uvolnit ztuhlé svaly, blokády kloubů apod. Baňkování působí pozitivně také na duševní stav člověka.
 

Reflexologie nohy

 

Naše chodidla představují dokonalou mapu těla. Všechny orgány mají na noze svoji odpovídající plosku. Pomocí techniky reflexologie nohy se tyto orgány dají diagnostikovat a harmonizovat.
    
Reflexologie nohy je šetrná a účinná technika, která aktivuje přirozené léčebné síly organismu a přispívá k obnovení tělesné i duševní rovnováhy. Tělo se léčí samo - když dostane možnost. Terapií reflexních zón (např. právě reflexologie nohy) se vytvářejí základní předpoklady k prevenci a léčbě mnoha nemocí. Pomocí jemné reflexní masáže a stlačováním příslušných bodů na chodidle můžu docílit úlevy od bolesti, rozproudit tok energie v těle, a celkově tak navodit pocit pohody a harmonie.