Jak probíhá terapie

                                                                                  zpět na úvodní stránku vnitřní rovnováha
 
Pokud přijdete na Baňkování nebo Reflexologii nohou lehnete si na masážní stůl a začnu na Vás pracovat. To je celé. Nemusíte mluvit, nemusíte se na nic soustředit, nemusíte nic. Doporučuji se pouze uvolnit a vnímat svoje tělo.
 
Pakliže Vás zaujaly pouze byliny - Bachova květinová terapie, přijdete, na základě svalového testu (kineziologie) zvolím pro Vás tu nejvhodnější směs. Směs namixuji. Odcházíte s vlastní originální lahvičkou se speciální směsí na míru pro Vás. Pokud mi necháte email, pošlu Vám také přesné složení Vaší směsi s "koučovací otázkou".
 
Jestliže přijdete na terapii, bude již potřeba mluvit. Posadíte se v příjemně vonící zharmonizované místnosti a budete mi vyprávět a popisovat, proč jste přišli. Může jít pouze o zvědavost, může jít o nerozhodnost v nějaké situaci, ale může jít také o velice zásadní životní nebo zdravotní problém. Po společné diskusi přijdou na řadu již techniky jako například kineziologie (svalový test) nebo SRT metoda. Tyto techniky používám převážně pro diagnostiku a naladění. Na základě výsledku diagnostiky začneme s konstelacemi. Konstelace jsou mocná spirituální technika, pomocí které jsme schopni řešit problémy všeho druhu - ať už závážné zdravotní problémy nebo například nerozhodnost ve smyslu jaké oblečení si vzít na důležitý pracovní oběd. Po skončení konstelací většinou následuje Bachova květinová terapie, která doplňuje a podporuje celou terapii. Zde máte i možnost si zakoupit lahvičku se speciálně pro Vás namixovanou směsí bylin. Následně proběhne krátká diskuse a shrnutí procedur. Terapie končí.
 
U problémů hlubšího charakteru doporučuji více terapií za sebou. Průměrná délka terapie je cca 1,5 hodiny. Záleží vždy na hloubce problému a také na tom, zda jde člověk na terapii poprvé nebo opakovaně.
 
 
Je důležité podotknout, že jde spíše o obecný popis pro vaši představu. Každá terapie je individuální a je pro vás zvolena nejvhodnější technika. 
 
 
V případě zásadnějšího zdravotního problému vždy doporučuji i profesionální lékařskou péči. Berte to spíše jako povinost - léčím pomocí alternativních technik, ale nežijeme v jeskyni, abychom nechodili k lékaři. Kombinace profesionální lékařské péče a alternativních technik je v případě závažného zdravotního problému nejlepší řešení.