Somavedic Technologies

Od května 2017 jsem oficiální distributorkou přístrojů Somavedic. Sama mám s přístroji pozitivní zkušenosti a proto jsem se rozhodla je šířit dále. Pro více informací doporučuji, abyste mě kontaktovali. Níže uvádím oficiální informace výrobce.

 

TRÁPÍ VÁS ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY BEZ JASNÝCH PŘÍČIN...?

Somavedic odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravilo …

 

Prohlédněte  si  videa pod články, ve kterém uvidíte zkušenosti nejen uživatelů, ale  i  odborníků a lékařů.

 

  • Chronické  a  různé  neurčité  zdravotní  potíže  mohou být způsobené vlivem geopatogenních zón a elektrosmogu
  • Onkologická  onemocnění  jsou z více než 80% zapříčiněna dlouhodobým působením geopatogenních zón a elektrosmogu !
  • Spíte-li  v  geopatogenní  zóně,  Vaše  tělo  nemá  možnost " dobít " dostatečné množství energie potřebné pro uchování zdraví
  • Vliv Somavedicu na člověka ( mimo fyzických pocitů ) je měřitelný na každém biorezonančním přístroji. V průměru po měsíci je geopatogenní stres a elektrosmog vyčištěn, tzn. že člověk ( flora i fauna ) díky Somavedicu je mimo vliv těchto nebezpečných záření.

        

      Somavedic dokáže spolehlivě  eliminovat  a  následně  úplně odstranit  nežádoucí vlivy elektrosmogu, geopatogenních, patogenních, psychosomatických zón. Přístroj Somavedic byl sestrojen  po několika  letech  výzkumu  a  zkoušek.  Testován  a   ověřen byl nejenom odborníky z oboru přírodních věd, ale i provozovateli diagnosticko-terapeutických center, pracující s přístroji: TimeWaver, Bicom, Life-System, Inergetics CoRe a dalších. Somavedic neodstraňuje geopatogenní zóny, jako takové, ty jsou již v zemi navždy, díky zásahu do tektonických vrstev země, ale eliminuje negativní vliv na člověka, flóru i faunu.

 

       Somavedic  odstraňuje i další negativní vlivy, které mají vliv na fyzické i duchovní zdraví. Somavedic slouží k celkové dokonalé harmonizaci těla i mysli. Harmonizuje vztahy v rodině, zlepšuje metabolizmus a spánek. Je důle- žitý pro  očistu  domácího  i  firemního  prostředí. Dosah přístroje Somavedic  je  30 m v poloměru a tvoří kouli okolo přístroje a jeho záření prostupuje zdmi domu, tak jako negativní vliv geopatogenních zón.

 

       Nepříznivé vlivy  geopatogenních  zón  se  můžou projevovat různě podle místa, intenzity a také citlivosti kaž-dého  z  nás.  Mírnější   škodlivé  účinky  geopatogenních  zón (GPZ) se  projevují  jako  nepohodlí  na  fyzické či psychické  úrovni.  Mezi ty fyzické projevy patří bolesti hlavy, bolesti zad, choroby páteře,  trvalé revmatické potíže, ztuhlé svaly a celkové  vnitřní napětí.  Po psychické stránce to pak bývá často nervozita, nesoustředěnost, podrážděnost, vyčerpání, či neschopnost vydržet u práce. Uvedu ještě několik příkladů  :  stálá  slabost při ranním vstávání - pocit těžkopádnosti, nepokojné sny nebo nespavost - děti utíkají k rodičům (v noci), starší mění místo spaní,  nervové  choroby,  těžkosti  trávícího  traktu,  chronický  katar hrdla  a  žaludku, srdeční choroby. Paleta  všech  možných  obtíží  je  velmi široká. Kromě energetického vyčerpání, mohou geopatogenní zóny stát i za vznikem a trváním onkologických onemocnění.